Ücretsiz Konaklama

ÜCRETSİZ KONAKLAMA ASİL LİSTE 250 KİŞİ

SıraAd SoyadŞehirOkul AdıEkip Adı
1Hakan KAYAKocaeliGebze Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiHochWanner
2Abdullah ÖzdemirTrabzonARSİN OSB MTALÇılgın gençlik
3Hüseyin YıldızGaziantepGaziantep üniversitesiYıldız Roboteam
4Ayhan DoğanTrabzonTrabzon Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTrabzon Robot
5Yakup Ali BAYRAKTARTrabzonTrabzon Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTrabzon Robot
6Burak İSKENDERTrabzonTrabzon Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTrabzon Robot
7Ahmetcan AksuTrabzonTrabzon Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTrabzon Robot
8Hamdi ÇelikAdanaKurttepe şehit Ali Öztaş Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiROBOWOLF
9Said Sadi YetginTrabzonTrabzon Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiTrabzon Robot
10VOLKAN CAN ÇİFTCİELAZIĞFIRAT ÜNİVERSİTESİFIRAT ROBOTICS TEAM
11MURAT YALÇINKAYAELAZIĞFIRAT ÜNİVERSİTESİFIRAT ROBOTICS TEAM
12Muhammed OKURELAZIĞFIRAT ÜNİVERSİTESİFIRAT ROBOTICS TEAM
13MÜCAHİT TOYGARELAZIĞFIRAT ÜNİVERSİTESİFIRAT ROBOTICS TEAM
14YAVUZ PİŞKENELAZIĞFIRAT ÜNİVERSİTESİFIRAT ROBOTICS TEAM
15Ramazan BAĞCANELAZIĞFIRAT ÜNİVERSİTESİFIRAT ROBOTICS TEAM
16HARUN KÜÇÜKLERELAZIĞFIRAT ÜNİVERSİTESİFIRAT ROBOTICS TEAM
17Sedat KIRÇADÜZCEDÜZCE YAVUZ SELİM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİDüzce Robot
18Bayram YILDIZDÜZCEDÜZCE YAVUZ SELİM MESLEKİ VE TEKNiK ANADOLU LİSESİDüzce Robot
19HASAN HÜSEYİN LAMCIKONYAÖZEL KONYA YÖNTEM KOLEJİROTEK YÖNTEAM
20TURAN TAN KAPLANKONYAÖZEL KONYA YÖNTEM KOLEJİROTEK YÖNTEAM
21MEHMET DENİZ ÇİLLİKONYAÖZEL KONYA YÖNTEM KOLEJİROTEK YÖNTEAM
22MUHAMMED EMRE MANGIRKONYAÖZEL KONYA YÖNTEM KOLEJİROTEK YÖNTEAM
23SEBAHATTİN SAFA YALDIRKONYAÖZEL KONYA YÖNTEM KOLEJİROTEK YÖNTEAM
24YAĞIZ TEZCANKONYAÖZEL KONYA YÖNTEM KOLEJİROTEK YÖNTEAM
25TARIK EREN CANERKONYAÖZEL KONYA YÖNTEM KOLEJİROTEK YÖNTEAM
26YİĞİTHAN AKARKONYAÖZEL KONYA YÖNTEM KOLEJİROTEK YÖNTEAM
27ERCAN YAHYA YAMANKONYAÖZEL KONYA YÖNTEM KOLEJİROTEK YÖNTEAM
28SERDAR AKARKONYAÖZEL KONYA YÖNTEM KOLEJİROTEK YÖNTEAM
29SERKAN AKARKONYAÖZEL KONYA YÖNTEM KOLEJİROTEK YÖNTEAM
30KADİR GÖKÇEKONYAÖZEL KONYA YÖNTEM KOLEJİROTEK YÖNTEAM
31RECEP YILMAZGümüşhaneGümüşhane Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiROBO29
32Umut ÇOLAKGümüşhaneGümüşhane Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiROBO29
33Berkay DEMİRCİDÜZCEDÜZCE YAVUZ SELİM MESLEKİ VE TEKNiK ANADOLU LİSESİDüzce Robot
34Uğurcan Efe SOYDAŞDÜZCEDÜZCE YAVUZ SELİM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİDüzce Robot
35KEREM BAŞARKONYAÖZEL KONYA YÖNTEM KOLEJİROTEK YÖNTEAM
36MERT ERTÜRKKONYAÖZEL KONYA YÖNTEM KOLEJİROTEK YÖNTEAM
37Gürkan ASLANGümüşhaneGümüşhane Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiROBO29
38Mehmet Samet BEŞİROĞLUGümüşhaneGümüşhane Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiROBO29
39Ramazan ÇAKMAKGümüşhaneGümüşhane Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiROBO29
40Yunus Emre ALPGümüşhaneGümüşhane Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiROBO29
41Nezir SUKANGümüşhaneGümüşhane Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiROBO29
42Ahmet AKTAYgümüşhaneGÜMÜŞHANE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİROBO29
43Hakan Sefa DEMİRgümüşhaneGÜMÜŞHANE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİROBO29
44Barış ERgümüşhaneGÜMÜŞHANE MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİROBO29
45EMRE ÖZAKÇİLerzurumEMİN EĞİTİM KÜLTÜR SANAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİTEKNOROBOTİX
46AHMET ÇAĞRI ÖZDURAKerzurumEMİN EĞİTİM KÜLTÜR SANAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİTEKNOROBOTİX
47ERCAN AKDEMİRerzurumEMİN EĞİTİM KÜLTÜR SANAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİTEKNOROBOTİX
48ALİ RIZA ÖZBEKerzurumEMİN EĞİTİM KÜLTÜR SANAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİTEKNOROBOTİX
49EMİRHAN ÖZÇELİKerzurumEMİN EĞİTİM KÜLTÜR SANAT GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİTEKNOROBOTİX
50Muhammed Ensar BOZKURTKocaeliSelim Yürekten Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiSelim Amca Robotik
51Osman ÖZGümüşhaneGümüşhane Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiROBO29
52Oktay IŞIKGümüşhaneGümüşhane Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiROBO29
53hatice aydıngümüşhaneHayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiROBOHAYMEANA
54Melike GüzelgümüşhaneHayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiROBOHAYMEANA
55aynur bilgingümüşhaneHayme Ana Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiROBOHAYMEANA
56Yunus ERGÜLKocaeliGebze Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiHochWanner
57ibrahim GÜVENgümüşhanegümüşhane üniversitesiuçan pervaneler
58ELANUR KAVUKgümüşhanegümüşhane üniversitesiuçan pervaneler
59Pelin Turan KurudirekArtvinKemalpaşa OrtaokuluKemalpaşa
60Muhammet Miraç KeserArtvinKemalpaşa OrtaokuluKemalpaşa
61Umut BilginArtvinKemalpaşa OrtaokuluKemalpaşa
62Bedirhan KaraşahArtvinKemalpaşa OrtaokuluKemalpaşa
63RANA DURANORDUÖZEL FATSA AÇI KOLEJİMAKER7
64ŞİMAL AZRA YILMAZORDUÖZEL FATSA AÇI KOLEJİMAKER7
65İCLAL TOPALORDUÖZEL FATSA AÇI KOLEJİMAKER7
66NEHİR YILDIRIMORDUÖZEL FATSA AÇI KOLEJİMAKER7
67cihan kaplanGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
68Ahmet MansızGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
69Eylem Ferda DoğanGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
70Fatmanur AlbayrakGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
71Halime KeleşGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
72Hayrunnisa MutluGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
73Fatih DURANGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
74Batuhan AKÇARAGümüşhaneTorul İmam Hatip OrtaokuluTorKod
75Burak ATEŞGümüşhaneTorul İmam Hatip OrtaokuluTorKod
76Bünyamin ATEŞGümüşhaneTorul İmam Hatip OrtaokuluTorKod
77ENES AYVAZOĞLUGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
78MUHAMMED DÖNMEZGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
79EmreDenizliPamukkale ÜniversitesiPAÜ Robotech
80Batuhan ÇabukDenizliPamukkale üniversitesiBlueboon
81Ezgi MeriçDenizliPamukkale üniversitesiBlueboon
82MUHAMMED ÖZBAYRAKTARERZURUMERZURUM TEKNİK ÜNİVERSİTESİÖZBAYRAKTAR
83YİĞİT EFE CALAYORDUÖZEL FATSA AÇI KOLEJİMAKER7
84ELİF GÜL DAĞORDUÖZEL FATSA AÇI KOLEJİMAKER7
85ALP EREN KÜÇÜKORDUÖZEL FATSA AÇI KOLEJİMAKER7
86Muhammed Berkcan AkgülKonyaSelçuk ÜniversitesiContacılar
87Muhammed Mustafa BALTAKonyaSelçuk ÜniversitesiContacılar
88Mehmet İnanıspartaısparta bahçaşehir kolejiSPARTANS
89Anıl Çobanoğluıspartaısparta bahçaşehir kolejiSPARTANS
90Civan Ali Dilmenıspartaısparta bahçaşehir kolejiSPARTANS
91Neşet DALıspartaısparta bahçaşehir kolejiSPARTANS
92Eren Erdemıspartaısparta bahçaşehir kolejiSPARTANS
93Süleyman Arif TekinElazığFırat ÜniversitesiSpooky Angel
94Mehmet EFEAntalyaSerik Orhangazi Mesleki Teknik Anadolu LisesiAkgül
95Ahmet Emre ÖzdenAntalyaSerik Orhangazi Mesleki Teknik Anadolu LisesiAkgül
96Ethem ARAZAntalyaSerik Orhangazi Mesleki Teknik Anadolu LisesiAkgül
97Mustafa YILDIZAntalyaSerik Orhangazi Mesleki Teknik Anadolu LisesiAkgül
98Ekrem CEYHANİSTANBULBEYKENT ÜNİVERSİTESİ4Kafa
99Halil Onur EKİNİSTANBULBEYKENT ÜNİVERSİTESİ4Kafa
100Ahmet Furkan YÜKSELENİSTANBULBEYKENT ÜNİVERSİTESİ4Kafa
101Berkay GÜLİSTANBULBEYKENT ÜNİVERSİTESİ4Kafa
102Güven TELLİBitlisGüroymak yatılı bölge ortaokuluBitrob
103Yusuf ÖzmenBitlisGüroymak yatılı bölge ortaokuluBitrob
104Kadri AKSUBitlisGüroymak yatılı bölge ortaokuluBitrob
105MUHAMMET EMİN OLGUNGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
106SELAHATTİN YAPICIOĞLUGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
107Gürkan ŞEKERtrabzonKaradeniz Teknik ÜniversitesiHendesetül Cezeri
108Mehmed Emre AkdintrabzonKaradeniz Teknik ÜniversitesiHendesetül Cezeri
109Emrullah ArseventrabzonKaradeniz Teknik ÜniversitesiHendesetül Cezeri
110ALAA ELEYANTrabzonAVRASYA ÜNİVERSİTESİMEKA
111BERKAY ÇAVGAGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
112ENES SÖYLEMEZGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
113Mehmet Fatih VahaboğluTrabzonAVRASYA ÜNİVERSİTESİMEKA
114MÜNJİD ELEYANTrabzonAVRASYA ÜNİVERSİTESİMEKA
115Arif MandalKayseriAbdullah Gül ÜniversitesiRAKi
116Abdulkerim BaşarKayseriAbdullah Gül ÜniversitesiRAKi
117İbrahim Furkan TezcanKayseriAbdullah Gül ÜniversitesiRAKi
118Rüstem AĞAOĞLUKayseriAbdullah Gül ÜniversitesiRAKi
119ABDULKARİM BALLİTrabzonAVRASYA ÜNİVERSİTESİMEKA
120Hasan KILIÇDenizliHürriyet OrtaokuluHürKod
121MURAT KARSLİERZURUMATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİPALANDÖKEN
122HÜSEYİN YAĞBASANERZURUMATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİPALANDÖKEN
123MUHAMMET TUĞRA KÖKSALGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
124FURKAN NASGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
125EREN DUMLUEruzurumERZURUM ATATÜRK MESLEK LİSESİPALANDÖKEN
126ENES SALTUKBUĞRA DERİNGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
127SAİT ABDULKADİR SEYİDOĞLUEruzurumERZURUM ATATÜRK MESLEK LİSESİPALANDÖKEN
128MAHMUT GÜLEREruzurumERZURUM ATATÜRK MESLEK LİSESİPALANDÖKEN
129SANEM ÜSTÜNDenizliHürriyet OrtaokuluHürKod
130MİHRALİ UZUNAYDenizliHürriyet OrtaokuluHürKod
131GÖKAY ÇELİKDenizliHürriyet OrtaokuluHürKod
132BURAK ÖZERDenizliHürriyet OrtaokuluHürKod
133YUNUS EMRE SERTDenizliHürriyet OrtaokuluHürKod
134AHMET BERA YILMAZDenizliHürriyet OrtaokuluHürKod
135METEHAN TUZCUOĞLUDenizliHürriyet OrtaokuluHürKod
136SEYYİD UĞURHAN KARADAĞDenizliHürriyet OrtaokuluHürKod
137Samet ZenginİstanbulYüksel İlhan Alanyalı Fen LisesiYiamechatronics
138Mahmut KaraarslanİstanbulYüksel İlhan Alanyalı Fen LisesiYiamechatronics
139Seydl Oğuzhan EkerİstanbulYüksel İlhan Alanyalı Fen LisesiYiamechatronics
140Zikri Göksel DemirezenAntalyaAntalya Bilim ÜniversitesiTeam SSS
141Yavuz Efe KoperİstanbulMarmara ÜniversitesiKirkor
142Tolunay ÇevikİstanbulDoğuş ÜniversitesiKirkor
143İhsan KAYAAdanaKurttepe Şehit Ali Öztaş MTALROBOWOLF
144Nisanur TARKANGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
145Elmas KÖMÜRCÜGümüşhaneBehiye Mustafa Doğan OrtaokuluHuzurun Yaşam Alanı
146Şevval duygu barutcuOsmaniyeOsmaniye Anadolu LisesiHedef2023
147Orhan İspirElazığ100.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİGAKKOŞ23
148Gökhan Ustaİstanbulİmmib erkan avcı mesleki ve teknik anadolu lisesiAyyıldız roboteam
149YUSUF ÖZDEMİRElazığ100.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİGAKKOŞ23
150NECATİ FURKAN KAZEZElazığ100.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİGAKKOŞ23
151AHMET ÇAĞATAY ÖZTÜRKElazığ100.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİGAKKOŞ23
152CUMALİ AYGÜNElazığ100.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİGAKKOŞ23
153MERTCAN GÜLERElazığ100.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİGAKKOŞ23
154BERÇAN KIZILTAŞElazığ100.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİGAKKOŞ23
155EMRE AÇIKOĞLUElazığ100.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİGAKKOŞ23
156SAİT YILDIRIMElazığ100.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİGAKKOŞ23
157MELİH ATAŞCIElazığ100.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİGAKKOŞ23
158ORHAN İSPİRElazığ100.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİGAKKOŞ23
159VAHAP BATARAYElazığ100.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİGAKKOŞ23
160SAVAŞ ÖZDİLElazığ100.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİGAKKOŞ23
161MUHARREM TANYILDIZIElazığ100.YIL MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİGAKKOŞ23
162Mustafa Ugur CEYLANHATAYYahya Turan FEN LISESIRoboTayfa
163yunus özentuncelinamık kemal mesleki ve teknik anadolu lisesiatom62
164BURAK AKGÜLBitlisGüroymak yatılı bölge ortaokuluBitrob
165hasan hüseyin yıldıztuncelinamık kemal mesleki ve teknik anadolu lisesiatom62
166muhammet polattuncelinamık kemal mesleki ve teknik anadolu lisesiatom62
167Mahmut GERGÜSERZURUMAtatürk Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiARKMAN
168emir halit denizERZURUMAtatürk Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiARKMAN
169furkan sevindiERZURUMAtatürk Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiARKMAN
170ŞABAN KAYAZonguldakEren enerji mesleki ve teknik Anadolu lisesiEren
171EMRE CENGİZ KOCASARIİSTANBULİSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİİESÜ ROBOT KULÜBÜ
172DOĞUKAN ÇELİKİSTANBULİSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİİESÜ ROBOT KULÜBÜ
173HASAN ASLANİSTANBULİSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİİESÜ ROBOT KULÜBÜ
174ismail istanbulTokatAlmus Çok Programlı Anadolu LisesiAlmusTeam
175Devran AYDINTokatAlmus Çok Programlı Anadolu LisesiAlmusTeam
176Sercan PEKTAŞTokatAlmus Çok Programlı Anadolu LisesiAlmusTeam
177HASAN HÜSEYİN İŞELTokatAlmus Çok Programlı Anadolu LisesiAlmusTeam
178METİN KALYONTokatAlmus Çok Programlı Anadolu LisesiAlmusTeam
179ABDULKADİRTokatAlmus Çok Programlı Anadolu LisesiAlmusTeam
180Burak AkçaSAMSUNHavza Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiHavza İlk Kıvılcım
181Oğuzhan GebesoySAMSUNHavza Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiHavza İlk Kıvılcım
182Utkan SubaşıErzurumÖzel Güneş KolejiHabisis
183Doğukan CürekİstanbulİSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİDCRK
184Akın Türküm BULUTİstanbulİSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİDCRK
185Yasin KaraİstanbulİMMİB Erkan Avcı mtalrobOffroad
186Yuşa yaşarİstanbulİMMİB Erkan Avcı mtalrobOffroad
187Duygu PektaşTrabzonARSİN OSB MTALÇılgın gençlik
188YAKUP ÇINARadanamakimsan ortaokuluya-me
189MEMİLİ KAAN BULUTadanamakimsan ortaokuluya-me
190mehmet toptaşadanamakimsan ortaokuluya-me
191BARAN KARLIDAĞadanamakimsan ortaokulugül-bay
192ÜMMÜGÜLSÜM İLTERadanamakimsan ortaokulugül-bay
193Gürbüzcan oktanTrabzonARSİN OSB MTALÇılgın gençlik
194Muhammet Ali kozTrabzonARSİN OSB MTALÇılgın gençlik
195Kader koçTrabzonARSİN OSB MTALÇılgın gençlik
196Ali KAHVECİZonguldakEren enerji mesleki ve teknik Anadolu lisesiEren
197KURTULUŞ HALATÇIZonguldakEren enerji mesleki ve teknik Anadolu lisesiEren
198ÖMER EMRE EFENDİOĞLUZonguldakEren enerji mesleki ve teknik Anadolu lisesiEren
199FEYYAZ ÖZDOĞANZonguldakEren enerji mesleki ve teknik Anadolu lisesiEren
200Semih BERBERZonguldakEren enerji mesleki ve teknik Anadolu lisesiEren
201Türker Kazım AKTAŞZonguldakEren enerji mesleki ve teknik Anadolu lisesiEren
202Nazlıcan CoşkunTrabzonARSİN OSB MTALÇılgın gençlik
203Mustafa emin canIstanbulImmib erkan avciAyyıldız roboteam
204Barış candanIstanbulImmib erkan avciAyyıldız roboteam
205Erhan can özkanIstanbulImmib erkan avciAyyıldız roboteam
206Abdül samet içimIstanbulImmib erkan avciAyyıldız roboteam
207Çağlar İlhanDenizliPamukkale ÜniversitesiPAÜ Robotech
208Halil KAYNARPINARGümüşhaneTorul Yatılı Bölge OrtaokuluAnadolu Kaplanları
209Batuhan AKÇARAGümüşhaneTorul Yatılı Bölge OrtaokuluAnadolu Kaplanları
210Burak ATEŞGümüşhaneTorul Yatılı Bölge OrtaokuluAnadolu Kaplanları
211Serhat BALCIGümüşhaneTorul Yatılı Bölge OrtaokuluAnadolu Kaplanları
212Ege İLHANAntalyaAntalya Bilim ÜniversitesiTeam SSS
213Ömür AkbabaAntalyaAntalya Bilim ÜniversitesiTeam SSS
214Berkcan AKBALIKAdanaKurttepe Şehit Ali Öztaş MTALROBOWOLF
215Akın KÖMÜRCÜOĞLUAdanaKurttepe Şehit Ali Öztaş MTALROBOWOLF
216Murat TÜRKARSLANAdanaKurttepe Şehit Ali Öztaş MTALROBOWOLF
217Hamdi ÇELİKAdanaKurttepe Şehit Ali Öztaş MTALROBOWOLF
218Serhat KAYAAdanaKurttepe Şehit Ali Öztaş MTALROBOWOLF
219Kübra banu Sarıtarla keskinVanZahide mehmet Salih Tamince mesleki ve teknik anadolu lisesiRoboKAR
220Elvan yıldırımVanZahide mehmet Salih Tamince mesleki ve teknik anadolu lisesiRoboKAR
221İslam ayazVanZahide mehmet Salih Tamince mesleki ve teknik anadolu lisesiRoboKAR
222Batuhan turanVanZahide mehmet Salih Tamince mesleki ve teknik anadolu lisesiRoboKAR
223Mehmet UşarhatayÖzel Defne KolejiDefneRobotik
224Vahit KırmızıayhatayÖzel Defne KolejiDefneRobotik
225Metehan BaşıbüyükhatayÖzel Defne KolejiDefneRobotik
226Yasin karhatayÖzel Defne KolejiDefneRobotik
227Zeynep Duru GülerhatayÖzel Defne KolejiDefneRobotik
228İman SeksukhatayÖzel Defne KolejiDefneRobotik
229Rengin DönmezhatayÖzel Defne KolejiDefneRobotik
230Fatih afsarSakaryaOsmangazi m.t.a.lHendekten kaçanlar
231BURAK AKGÜLBitlisGüroymak yatılı bölge ortaokuluBitrob
232Muhammed Mustafa POLATERZURUMAtatürk Mesleki ve Teknik Anadolu LisesiARKMAN
233Salih CihanTrabzonAVRASYA ÜNİVERSİTESİMEKA
234M. Tunahan YANARTrabzonAVRASYA ÜNİVERSİTESİMEKA
235Süleyman KaanÇakmakAlanyaTED Alanya Özel LisesiSüta
236Uğur Ata GökAlanyaTED Alanya Özel LisesiSüta
237Ömer YILMAZTOKATTokat Mesleki Ve Teknik Anadolu LisesiRoboTo
238Mert AslanİstanbulİMMİB Erkan Avcı mtalrobOffroad
239Muhammet yakasızİstanbulİMMİB Erkan Avcı mtalrobOffroad
240Murat SubaşıErzurumÖzel Güneş KolejiHabisis
241Yunus Emre GüneşIzmirCelal Bayar ÜniversitesiCbü meka
242Ramazan İncirGümüşhaneKelkit Aydın Doğan Meslek Yüksek OkuluKADMYO ROBOTEAM
243Kerem BayramGümüşhaneKelkit Aydın Doğan Meslek Yüksek OkuluKADMYO ROBOTEAM
244Ezgi KayaGümüşhaneKelkit Aydın Doğan Meslek Yüksek OkuluKADMYO ROBOTEAM
245Dilan SürerGümüşhaneKelkit Aydın Doğan Meslek Yüksek OkuluKADMYO ROBOTEAM
246Enes YılmazGümüşhaneKelkit Aydın Doğan Meslek Yüksek OkuluKADMYO ROBOTEAM
247Neslihan ÖztunçGümüşhaneKelkit Aydın Doğan Meslek Yüksek OkuluKADMYO ROBOTEAM
248AHMET SEVIMTrabzonAVRASYA ÜNİVERSİTESİMEKA
249Esranur ERTÜRKAnkaraGazi ÜniversitesiOtonom Sistemler Topluluğu
250Serdar İNCEKARAAnkaraGazi ÜniversitesiOtonom Sistemler Topluluğu

ÜCRETSİZ KONAKLAMA YEDEK LİSTE

SıraAd SoyadŞehirOkul AdıEkip Adı
1Mustafa DemirİstanbulFırat ÜniversitesiFırat RAS Team
2Gökmen OnukİstanbulFırat ÜniversitesiFırat RAS Team
3Hamza DağİstanbulFırat ÜniversitesiFırat RAS Team
4MEHMET EFE ÇALPARDenizliHürriyet OrtaokuluHürKod
5Eren ERTOKATTokat Mesleki Ve Teknik Anadolu LisesiRoboTo
6Metin Can TEKKÖKTOKATTokat Mesleki Ve Teknik Anadolu LisesiRoboTo
7Furkan SANSARTOKATTokat Mesleki Ve Teknik Anadolu LisesiRoboTo
8Hüsamettin KARTALTOKATTokat Mesleki Ve Teknik Anadolu LisesiRoboTo
9Atakan ATAMManisaManisa Celal Bayar ÜniversitesiMCBÜ ROTEK